tren
Erden Yat Logo

Hakkımızda

Erden Yat Marmaris Firmamız, Erden Yatçılık Türkiye'de mavi yolculuğu ilk başlatan insanlardan olan Kaptan Muharrem Erden tarafından 1984 yılında kurulmuştur. Kuruluş tarihimizden bugüne binlerce değerli misafirimize zevkle hizmet veren bizler dünyanın her yerinde değerli dostlar da edinmiş bulunmaktayız.

Uzun yıllardır faaliyet gösteren bir aile şirketi olarak firmamız misafirlerimize kalitemiz ve misafirperverliğimizle en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Bu hususta başarılı olduğumuz için ve ayrıca misafirlerimizin unutulmaz mavi yolculuk anılarında yer aldığımız için gururluyuz.

Sizleri de yatımızda ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Ege ve Akdeniz'in huzur dolu kristal sularını bizimle keşfedin.

Erden yat, uzun yılların getirmiş olduğu tecrübesi, kalitesi, konforu ve eşsiz yapısı ile değerli misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.

Huzurlu ve sakin bir atmosfer, kalite ve konfor, gurme mutfağı, misafirperlik ve güvenlik Erden Yat ile Ege ve Akdeniz'in eşsiz doğası ve turkuaz sularını keşfederken tanışacağınız birkaç özellik...

Erden Yat personeli tecrübeli, yetenekli ve uzun yıllardır firmamızda görev yapan usta gemicilerden ve kaptandan oluşmaktadır. Tüm personelimiz uluslararası sertifika ve hizmet lisanslarına sahiptir.

Tekne personeli günlük işleri ve değerli misafirlerimizin konforu için gerekli tüm işlerin yanı sıra seyahatiniz sırasında arzu edilirse gemicilik, deniz hayatı, yerel coğrafya ve tarih, yerel kültür ve adetler hakkında bilgi vermekten zevk duyacaktır.

All Rights Reserved © Erden Yachting | 2019