tren
Erden Logo

Mavi Yolculuk

Erden Yat ile mavi yolculuk; Ege ve Akdeniz'in eşsiz doğal güzelliklerini, turkuaz sularını, yeşilin her tonunu huzur ve konfor dolu bir ortamda keşfetmektir. Bu yolculukta tarihi yerleşim birimleri, şirin balıkçı kasabaları, bakir ve keşfedilmemiş koylar size yol arkadaşı olacaktır.

Rahatlatıcı bir atmosfer, kalitenin ve konforun dokunuşu, güzel yemekler, huzurlu ve misafirperver bir ortam Erden Yat'ında sizi karşılayacaktır.

Teknede gündüz çam ağaçları ve çevrili, berrak turkuaz suların içindeki huzurlu ve bakir koyların zevkine varmanın yanı sıra, geceleri de yıldızlarla dolu gökyüzünü, yakamozu ve huzuru tadacaksınız.

TUR ROTALARI

Ege ve Akdeniz kristal berraklığındaki turkuaz suları, sahil şeridi boyunca uzanan yeşilin tüm tonları, tarihi yerleşim yerleri, doğal güzellikleri, huzurlu ve bakir koyları, şirin balıkçı kasabaları eşliğinde mavi turlar için bir çok rotayı unutulmaz kılmaktadır.

Turlarımızın rotaları misafirlerimizin arzularına göre, bizlerin tecrübe ve tavsiyelerimiz eşliğinde beklentilerin de ötesinde güzellikleri yaşamak için dizayn edilmektedir.

Mavi turlarımız genellikle tüm alışagelmiş rotaların ortasında bulunan ve sıklıkla başlangıç limanı olarak tercih edilen Marmaris'ten başlamakta olup, misafirlerimizin arzularına ve yatımızın programına göre istenilen diğer noktalardan da başlatılabilmektedir.

BAŞLICA TUR NOKTALARI

Bodrum
Gökova
Hisarönü
Datça
Marmaris
Dalyan
Göcek
Fethiye
Ölüdeniz
Kalkan
Kaş - Kekova
Demre
Finike
Kemer
Antalya


YEME & İÇME

Erden Yat misafirlerine Akdeniz mutfağının en güzel örneklerini, geleneksel Türk lezzetlerini ve uluslararası mutfaklardan farklı lezzetleri sunmaktadır.

Teknemizde menülerimiz misafirlerimizin tercihlerine göre oluşturulmakta olup, istisnasız tüm sıcak ve soğuk yemekler, balık ve deniz mahsulleri, bonfile, şiş, köfte ve diğer et ürünleri, tavuk yemekleri, ızgara yemekler, sınırsız çeşitte sebze yemekleri ve salatalar, soğuk mezeler ve aperatifler, spagetti çeşitleri, yöresel yiyecekler en taze halleri ve gurme tatlarıyla değerli misafirlerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Çam ağaçlarının sonsuz yeşili, turkuaz renkteki deniz ve yükselmekte olan güneşin eşliğinde yapılan zengin bir sabah kahvaltısını müteakip, hafif ancak leziz sebze yemekleri, salataların ve meyvelerin eşliğinde yenen öğlen yemeği yer almaktadır. Öğle üzeri servis edilen beş çayı, misafirlerimizin arzusuna göre çay ve kahve çeşitlerine eşlik eden kek, kurabiye, kruvasan, bisküvi vs. ile alçalmakta olan güneşin eşliğinde damaklarınızı okşamaktadır.

Günün en büyük öğünü olan akşam yemeği zengin aperatifleri, soğuk yiyecekleri, mezeleri ve salataları ve misafirlerimizin arzusuna göre barbeque edilen veya diğer şekillerde lezzetlendirilen ana yemeğin yanında alınan içeceklerinizle ve sonrasında sunulan meyve çeşitleri ve kahvelerle tam bir ziyafet havasında geçmektedir. Tüm öğünlerde yöremize ait en bakir zeytin yağları, sebze ve meyveler en doğal halleri ile tadımınıza sunulacaktır.

All Rights Reserved © Erden Yachting | 2019